Ssk hizmet dökümü sorgulama tc kimlik no ile

Ssk HİZMET DÖKÜMÜ SORGULAMA Tc kimlik no ile sorgulama işlemleri

Hizmet dökümü sorgulama işlemlerini sitemiz www.hizmetsorgula.com üzerinden sizlere resimli ve detaylı şekilde anlatıyoruz. Sigortalı olan ve hizmet sürelerini merak edenler bu işlemleri öncelikle bizim sitemizde de vereceğimiz Devlet’in resmi sitesi üzerinden mutlak suretle yapsınlar. Bu güvenlik uyarısına lütfen dikkat ediniz. Sizi yönlendireceğimiz sayfada istenilen bilgileriniz aynı zamanda size özel olduğundan dolayı kötü niyetli kişilerin de eline geçmemesi gerekiyor. Onun için bu önemli durumu sizlere özellikle hatırlatıyor ve bilgilerinizi aşağıdaki link haricinde hiç bir kişi sitesine girmemeniz gerektiğini bir kez daha yazıyoruz.

SSK HİZMET DÖKÜMÜ SORGULAMA TC İLE TIKLAYINIZ

Yukarıdaki linke tıklandığında sizi aşağıdan resimdende göreceğiniz sayfaya yönlendirecektir buraya bilgileri girip sorgula butonuna basıyorsunuz.

hizmet sorgulama

Daha sonra sorgula dediğinizde yine aşağıdaki linkte görünen yere ve bölüme yönlendirileceksiniz. Bu bölümde resimdede görüleceği üzere hizmet bilgisi 4A yı sigortalı olarak çalışanlar seçebilirler. Ben kendi bilgilerimle bunu seçtim ve hizmet dökümünü alabildim. Bunu aynı zamanda yazdırabiliyor ve ekranın duyurular sekmesinin solunda bulunan PDF butonuna tıklayarakta PDF olarak indirebiliyorsunuz.

hizmet sorgulama net

Sorgulama işlemini yapamayan ve sıkıntı yaşayanlar, lütfen ne tür sıkıntı yaşadığınızı bize bildiriniz yerinize hizmet sorgulamasını yapalım. Tabiki bunu info@hizmetsorgula.com adresine yapınız  yorum olarak kişisel bilgilerinizi göndermeyin lütfen.

Bir önceki yazımız olan SSK Hizmet Sorgulama başlıklı makalemizde 4a rapor parası, eski rapor parası ve iş göremezlik raporu parası hakkında bilgiler verilmektedir.

KONU ARAMALARI

yhs-fh_lsonsw,www hizmetsorgulama com,Tc Kimlikle Hizmet Dökümü,
Ssk hizmet dökümü sorgulama tc kimlik no ile makalesi Ana Sayfa, HİZMET kategorisinde yayınlanmaktadır.

“Ssk hizmet dökümü sorgulama tc kimlik no ile” için 3 yorum

  1. ben nurettin oren diyor ki:

    ben kutahyayandan nurettin ören 1987 de askere gittim ve 18 ay askerlım var ve 1989 da ssk n lı calıştım ve ben 1967 doğumluyum ne zaman emeklı olurum ve askerlık boşlanmasını yatırdım

  2. ben nurettin oren diyor ki:

    SLM BEN 27 01 1967 DOĞUMLOYUM VE 1989 DA SİGORTA ALDIM VE ŞUAN ASKERLIK BOŞLANMASINI YAPTIM 1987 DEN 88 ZE KADAR OLAN BORCLANMAYI YAPTIM BE NE ZAMAN EMEKLİ OLURUM TELİM 05301179644 TEŞŞEKKULLER

Siz de görüş, düşünce ve sorularınızı bize iletebilirsiniz.

Önceki yazıyı okuyun:
hizmet sorgulama
SSK Hizmet Sorgulama

SSK Hizmet Sorgulama SGK HİZMET SORGULAMA Hizmet Sorgulama işlemlerinizi tc kimlik numaralarınızı kullanarak yapabilirsiniz. www.hizmetsorgula.com sitesi olarak bunu sizlere basit...

Kapat